۰

تمدید مهلت شرکت در «قاب زیارت» تا ۲۷ آبان

قم نیوز: مهلت شرکت در سوگواره عکس اربعین حسینی با عنوان «قاب زیارت» ویژه طلاب، اساتید و کارمندان خواهر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام تا ۲۷ آبان ماه تمدید شد.
تمدید مهلت شرکت در «قاب زیارت» تا ۲۷ آبان
تمدید مهلت شرکت در «قاب زیارت» تا ۲۷ آبان
به گزارش قم نیوز دومین سوگواره عکس اربعین حسینی با عنوان «قاب زیارت» ویژه بانوان طلبه، اساتید و کارمندان خواهر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با هدف تبلیغ و نمایش شکوه و عظمت واقعه اربعین حسینی از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی برگزار می‌شود.

این سوگواره در دو بخش عکاسی با دوربین و عکاسی با تلفن‌های همراه فراخوان و مهلت ارسال آثار تا ۲۷ آبان ماه تمدید شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ارسال آثار خود به سامانه سوگواره عکس اربعین به نشانی http://farhangi.jz.ac.ir مراجعه کرده و با توجه به شرایط ثبت عکس در این سامانه، حداکثر پنج عکس را که توسط خودشان ثبت شده، ارسال کنند، همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را از طریق پست‌الکترونیک معاونت فرهنگی تبلیغی به نشانی mft@jz.ac.ir ارسال کنند.

آیین اختتامیه کاروان همپای قافله زینب علیهاالسلام به همراه اهدای جوایز به نفرات برتر عکاسی اربعین «قاب زیارت) روز پنجشنبه اول آذرماه در تالار بیداری اسلامی برگزار می‌شود و نفرات برگزیده هر بخش و عکاس‌های شایسته تقدیر با جوایز ارزنده به همراه تندیس سوگواره و لوح تقدیر مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۳
کد مطلب: 70946
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *