۰

جمع‌آوری ماهانه بیش از 141 تن پسماند خشک در منطقه 7

قم نیوز: شهردار منطقه هفت قم از جمع‌آوری ماهانه بیش از 141 تن پسماند خشک در منطقه 7 خبر داد.
جمع‌آوری ماهانه بیش از 141 تن پسماند خشک در منطقه 7
جمع‌آوری ماهانه بیش از 141 تن پسماند خشک در منطقه 7
به گزارش قم نیوز علیرضا اقبالیان با اشاره به اقدامات انجام شده در منطقه هفت شهر قم در حوزه مدیریت پسماند اظهار کرد: روزانه بیش از یک میلیون و 300 هزار مترمربع و ماهانه بیش از 39 میلیون مترمربع از اراضی منطقه هفت توسط نیروهای خدمات شهری منطقه تنظیف و پاکسازی می‌شود.

وی وضعیت جمع‌آوری پسماند خشک و تر در این منطقه را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: روزانه 48 تن و ماهانه هزار و 440 تن پسماند تر در منطقه جمع‌آوری می‌شود؛ همچنین میزان تناژ پسماند خشک جمع‌آوری شده روزانه در منطقه حدود 4.7 تن و ماهانه بیش از 141 تن است.

شهردار منطقه هفت قم بیان کرد: تنظیف معابر شهری و جمع‌آوری پسماند سطح منطقه با همکاری 225 کارگر حوزه خدمات شهری، چهار دستگاه پرس و هشت دستگاه نیسان انجام می‌شود.

اقبالیان همچنین اقدامات صورت گرفته در حوزه آموزش و تبلیغات مدیریت پسماند را مورد توجه قرار داد و افزود: به طور متوسط ماهانه 40 بنر اطلاع‌رسانی در حوزه مدیریت پسماند در منطقه اکران می‌شود.

وی با بیان اینکه به طور متوسط ماهانه بیش از 162 واحد مسکونی، 194 واحد صنفی، 32 واحد اداری، 22 واحد اقامتی و 155 واحد درمانی در منطقه مورد آموزش های مدیریت پسماند قرار می‌گیرد گفت: همچنین توزیع بیش از 500 بروشور آموزشی از جمله اقدامات در این بخش است.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب: 70386
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *