۰
فرمانده انتظامی استان قم خبر داد

کشف 240 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قم و البرز

قم نیوز: فرمانده انتظامی استان قم از کشف بیش از 240 کیلوگرم تریاک درعملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های قم و البرز خبر داد.
کشف 240 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قم و البرز
کشف 240 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قم و البرز
به گزارش قم نیوز عبدالرضا آقاخانی، اظهار کرد: در پیگیری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد یک قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد با خودرو سمند محموله مواد افیونی را از یک استان مرکزی و با عبور از حوزه استحفاظی قم به تهران منتقل کند که در ادامه با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، بلافاصله موضوع دردستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: سپس طی هماهنگی های قضائی اکیپ های تلفیقی از هر دو پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم و البرز به محل های مورد نظر اعزام و با کنترل تردد خودروهای عبوری سرانجام خودرو مذکور را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در ادامه راننده سمند که با دستور ایست پلیس مواجه می شود قصد فرار از قانون داشت که با تیراندازی مأموران و اصابت گلوله به ناحیه کتف، خودرو را متوقف می‌کند.

آقاخانی افزود: در نهایت طی بازرسی از خودرو سمند بیش از 243 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب 24 بسته کشف و متهم نیز با حضور عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

انتهای پیام/138
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: 67963
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *