۰
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم مطرح کرد

وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد وزش باد با حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت در استان خواهیم بود.
وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 25 درجه و 41 درجه است، ادامه داد : جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. فردا حداقل و حداکثر دما در قم 23 درجه و 40 درجه بوده وآب و هوای استان صاف و در برخی از ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: سردترین و گرم ترین نقاط استان در طول 24 ساعت گذشته به ترتیب منطقه منطقه دستجرد با 24 درجه و شهر قم با 43 درجه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم در 24 ساعت گذشته به ترتیب 25 درجه و 43 درجه است، همچنین در این مدت بیشترین ساعت وزش باد در این شهر 47 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی بود.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب: 67884
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *