ثبت نام بزرگترین سمینار مالی قم در سال 97 آغاز شد

پايگاه اطلاع رسانی قم نیوز , 18 مرداد 1397 ساعت 14:30

سمینار آشنایی با استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) در قم برگزار می‌شود.


به گزارش قم نیوز، نخستین سمینار بزرگ آشنایی با با استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) در قم برگزار می‌شود.

در این سمینار رایگان آموزشی که در تاریخ 21 مرداد برنامه ریزی شده است، انتظار می‌رود بیش از 200 نفر از فعالان حوزه مالی، حسابداری و مدیران استان حضور یابند. این سمینار در روز یک‌شنبه در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی استان قم از ساعت 17 الی 21 برگزار خواهد شد. آشنایی با استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) به همراه بررسی نحوه مدیریت و کاهش بهای تمام شده از جمله موضوعاتی است که در این سمینار به آنها پرداخته می شود.

شرکت سپیدار سیستم ( ارائه دهنده نرم افزارهای مالی و حسابداری ) به عنوان برگزار کننده این رویداد آموزشی، در راستای مسئولیت اجتماعی خود این بار در استان قم اقدام به برگزاری سمینار آموزشی به صورت رایگان کرده است و تلاش دارد تا بهره مندی از اساتید خبره حسابداری مانند دکتر ایرج نوروش (مولف بیش از 20 کتاب در حوزه مالی و حسابداری) جذابیت های حضور در این رویداد را دوچندان کند.

در حاشيه اين همايش نیز شرکت‎کنندگان با امکانات و ویژگی‌های نرم ‌افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم  آشنا خواهند شد و مشارکت فعالان اقتصادی استان قم، گامی در راستای افزایش دانش مالی کشور برداشته خواهد شد.

سرفصل‌های سمینار:


لینک ثبت نام در نشانی  https://sepidarsystem.com/event/qom قابل دسترس است و علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02181022888 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام / 105


کد مطلب: 67639

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/67639/ثبت-نام-بزرگترین-سمینار-مالی-قم-سال-97-آغاز

قم نیوز
  http://qomnews.ir