۰

امروز 14 مرداد 1397 یکشنبه قطعی برق نخواهیم داشت

قم نیوز: با توجه به کاهش میزان مصرف برق امروز در هیچ یک از نقاط مختلف شهر قم خاموشی برای کاهش مصرف برق اعمال نخواهد شد.
امروز  14 مرداد 1397 یکشنبه  قطعی برق نخواهیم داشت
امروز 14 مرداد 1397 یکشنبه قطعی برق نخواهیم داشت
به گزارش قم نیوز با توجه به کاهش نسبی دمای هوای استان و همکاری شهروندان قمی در راستای مدیریت مصرف بهینه برق امروز در نقاط مختلف شهر قم خاموشی اعمال نخواهد شد.

البته شرکت توزیع برق قم هشدار داده که در صورت بالا رفتن مجدد پیک مصرف و افزایش بار و همچنین عدم همکاری و فقدان مدیریت مصرف بهینه توسط شهروندان، برنامه خاموشی مجددا اعمال خواهد شد.

 این در حالیست که در چند روز اخیر هم با توجه به کاهش دمای هوا و نیز تمهیدات اندیشیده شده، خاموشی های اعمال شده در راستای مدیریت بار، حدود 50 درصد نشان می داد، بر این اساس امید است با تداوم کاهش نسبی دمای هوا طی روزهای آینده و همکاری مشترکین در راستای مدیریت مصرف برق، طی دو هفته آینده خاموشی های شبکه ناشی از مدیریت بار برطرف شود.

با کاهش و مدیریت مصرف برق به ویژه در ساعت های اوج بار و فقط به میزان 10 درصد و البته حذف موارد غیر ضروری و همچنین کنترل و پایش مصرف انرژی به ویژه در بخش استفاده از تجهیزات و لوازم سرمایشی، زمینه مناسبت تری برای برخورداری عموم مردم استان از نعمت انرژی برق فراهم خواهد آمد.

جدول خاموشی امروز یکشنبه چهاردهم مرداد ماه 1397 در پایگاه اطلاع رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، به صورت سفید منتشر شده است.
 
 
 
 
تاریخ ساعت آدرس  نقشه
       
     
     
     
     
 

انتهای پیام/138
يکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲
کد مطلب: 67407
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *