۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد

وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در استان خواهیم بود.
وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری در برخی ساعات افزایش ابر، در برخی نقاط رگبار پراکنده، وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 21 درجه و 35 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 17 درجه و 34 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد افزایش ابر، در برخی نقاط رگبار پراکنده، وزش باد نسبتا شدید موقتی و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 18 درجه و 37 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 21 درجه و 35 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منظقه دستجرد با 16 درجه و منطقه کوه سفید با 35 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰
کد مطلب: 64587
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *