۰
شهردار قم:

بالندگی امروز نظام اسلامی نتیجه حرکت الهی ملت ایران در 22 بهمن است

قم نیوز: شهردار قم گفت: گر امروز ایران اسلامی هر روز بالنده‌تر و سرافرازتر از گذشته است به سبب همین حرکت مردمی، ضد ظلم و استکباری است که در 22 بهمن به پیروزی رسید.
بالندگی امروز نظام اسلامی نتیجه حرکت الهی ملت ایران در 22 بهمن است
بالندگی امروز نظام اسلامی نتیجه حرکت الهی ملت ایران در 22 بهمن است
به گزارش قم نيوز سیدمرتضی سقائیان‌نژاد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از عموم مردم برای حضور پرشور و دشمن‌شکن در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
در پیام شهردار قم آمده است: 22 بهمن سرآغاز حرکتی تحول‌آفرین، رو به جلو و استقلال بخش برای ایران اسلامی بود؛ ایرانی که پیش از این در چنگال زورگویان و سلطه‌جویان هر روز در حال ضعیف شدن و ضعیف شدن بود با پیروزی انقلاب اسلامی امروز قدرتی چشم‌گیر در منطقه و جهان یافته است.
22 بهمن برگ جدیدی را در تاریخ ایران رقم زد و بابی برای جایگزینی مبانی و موازین اسلامی بر مبانی و موازین استکباری وغربی فراهم کرد و حکومتی مردم‌محور را شکل داد، نظامی که امروز مردم در کنار مردم جامعه خود را مدیریت و به سمت رشد و پیشرفت سوق دهند نه اینکه دشمن‌ مستکبر از خارج ایادی خود را در جایگاه حکومت قرار داده و بدون خواست مردم، منافع خود را محقق سازد.

در ادامه این پیام تصریح شده است: اگر امروز ایران اسلامی هر روز بالنده‌تر و سرافرازتر از گذشته است به سبب همین حرکت مردمی، ضد ظلم و استکباری است که در 22 بهمن به پیروزی رسید؛ حرکتی که سال‌ها تا پیروزی زمان برد و رهبری الهی و مردمی در صدر آن مسیر روشنی را برای ملت ایران رقم زد.
امروز هر ایرانی در سراسر جهان به خود می‌بالد که جنبش‌آفرین و تحول‌آفرین بوده و حرکتش معادلات جهانی مستکبران را بر هم زد و کشورش به مامنی برای آزادی‌خواهان و ضد مستکبران جهان تبدیل شد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: امروز اگر می‌بینیم که در جای‌جای دنیا هر کسی ندای آزادی، راستی، درستی و اسلام‌خواهی سر می‌دهد در ادامه حرکت قریب به 40 سال قبل ملت ایران است؛ مردم بسیاری از کشورهای دنیا از جمله بحران، یمن، سوریه، لیبی و... امروز پرچم بیداری را به تاسی از حرکت مردم ایران برای تحقق انقلاب اسلامی بلند کرده‌اند تا شکل‌دهنده جهانی عاری از ظلم و استکبار و مملو از درستی، راستی و مهربانی باشند.
به همین خاطر است که هر روز توطئه‌های دشمنان مستکبر اسلام و نظام اسلامی پیچیده‌تر شده و به دنبال براندازی و تضعیف پایه‌های مردمی این حکومت الهی هستند و 22 بهمن‌ماه سالروز پیروزی حق بر باطل فرصتی است تا ملت بار دیگر مشت‌های گره‌کرده خود را در حمایت از جمهوری اسلامی ایران بر دهان بدخواهان بکوبند.
اینجانب ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، از تمام مردم انقلابی، فهیم، ولایتمدار و بصیر قم مقدس دعوت می‌کنم تا در این برهه حساس برای نظام اسلامی با حضور دشمن‌شکن و پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحت(ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله) و انقلاب اسلامی، بار دیگر توطئه دشمنان را خنثی کرده و حمایت خود از آرمان‌های نظام اسلامی را اعلام کنند. خادمان مردم در مجموعه مدیریت شهری نیز ضمن آماده سازی برگزاری هرچه‌باشکوه‌تر این مراسم ملی مذهبی، حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن خواهند داشت.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
کد مطلب: 59960
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *