۰
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

وزارت دفاع با وجود تحریم‌ها توانسته نیازهای خود را به شیوه مطلوب تأمین کند

قم نیوز: امیر سرتیپ حاتمی گفت: هرچند این مجموعه از ابتدای انقلاب اسلامی توسط دشمنان تحریم بوده اما توانسته نیازمندهای خود را به شیوه مطلوب در عرصه‌های مختلف تأمین کند؛ کمک‌های مختلفی که برای مقابله با جریان‌های تکفیری تأمین شد، بسیار تأثیرگذار بوده است.
وزارت دفاع با وجود تحریم‌ها توانسته نیازهای خود را به شیوه مطلوب تأمین کند
وزارت دفاع با وجود تحریم‌ها توانسته نیازهای خود را به شیوه مطلوب تأمین کند
به گزارش قم نیوز امیر سرتیپ حاتمی ظهر امروز در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به اینکه وزارت دفاع در استان قم مجموعه‌های صنعتی و خدماتی مهمی دارد، تصریح کرد: وزارت دفاع مسئولیت پشتیبانی از کل نیروهای مسلح را دارد و این رسالت را به‌صورت جدی دنبال می‌کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه نیروهای مسلح نیازهای مختلفی دارند، اضافه کرد: هرچند این مجموعه از ابتدای انقلاب اسلامی توسط دشمنان تحریم بوده اما توانسته نیازمندهای خود را به شیوه مطلوب در عرصه‌های مختلف تأمین کند؛ کمک‌های مختلفی که برای مقابله با جریان‌های تکفیری تأمین شد، بسیار تأثیرگذار بوده است.

وی گفت: همه کشورهای استکباری و حامیان آن‌ها با مال و نیروی خود از گروه‌های تکفیری حمایت می‌کنند اما ایران اسلامی در کنار کشورهای جبهه مقاومت توانست مقابل تکفیری‌ها به پیروزی برسد.

حاتمی از حضور بیش از 300 حافظ کل و 10 هزار حافظ 10 جزء در وزارت دفاع یادکرد و گفت: کارکنان وزارت دفاع در فضایی معنوی و اسلامی فعالیت خود را دنبال می‌کنند؛ امیدواریم بتوانیم رسالت‌های خود را با رهنمودهای مراجع تقلید و علمای دینی به شیوه مطلوب دنبال کنیم.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
کد مطلب: 58665
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *